Komfortowy stół rehabilitacyjny z pilotem i elektryczną regulacją wysokości jak go wyselekcjonować, by się nam na nim wygodnie działało w klinice.

Stół rehabilitacyjny z pilotem to obowiązkowe wyposażenie gabinetów fizjoterapii, bez którego ciężko jest prowadzić fizjoterapię klienta. Na rynku dostępnych jest dużo rodzajów stołów, które przeznaczone są do różnego sposobu terapii, a ich budowa odpowiada konkretnym zapotrzebowaniom, aby odciążyć fizjoterapeutę w okresie przeprowadzania terapii. Stół rehabilitacyjny z pilotem i elektryczną regulacją wysokości jest chyba najbardziej pomocnym stołem wśród masażystów. Funkcja za pomocą pilota zmiany wysokości jest konieczna, jeżeli często podczas masaży chcemy opuszczać i podnosić klienta. Nie potrzebujemy wtedy przerywać rehabilitacji tylko w przebiegu delikatnie podnosić leżanką. Stół rehabilitacyjny z pilotem wspaniale sprawdzi się warunkach gdy z pomieszczenia korzysta, kilku masażystów. Wiemy, iż każdy z nich posiada własne zasady pracy i będzie mógł bezpośrednio dostosować wysokość do swoich potrzeb. Dla wygody terapeuty i klienta stół rehabilitacyjny z pilotem elektrycznym został zaopatrzony w elektryczną regulację wysokości w granicach 41-105 cm. Stół rehabilitacyjny z pilotem bobath jest to stół jakości premium, dzięki czemu obicie jest antybakteryjne jak też odporne na zabrudzenie. Posiada też zagłówki ze zwiększającym jakość dziurą na głowę oraz komfortowe podpórki na ręce. Jak wiemy stół rehabilitacyjny z pilotem jest osiągalny w wielu wersjach kolorystycznych. Materiał musi odpowiadać kolorystycznie wnętrzu gabinetu. Rama na której opiera się stół rehabilitacyjny z pilotem i elektryczną regulacją wysokości jest bardzo wytrzymała i ponadto może mieć oryginalne odcienie.

Barwiona jest ona proszkowo, a dobór kolorów jest faktycznie imponujący. Stół rehabilitacyjny z ramą krzyżową jest zaopatrzony w kąta przechylenia zagłówka od -70° do 40° oraz 2-częściowy zagłówek z podłokietnikami opuszczanymi względem ich kluczowej części. Stół rehabilitacyjny z pilotem elektrycznym może być także zaopatrzony w funkcje fotela. Tylna cześć stołu potrafi być poodnoszona pod katem 90 stopni. Stół rehabilitacyjny z pilotem bobath może być także zaopatrzony w elektryczna regulację centralnej części leżanki, jaką możemy wznieść na wskazaną przez nas wysokość. Oczywiście stół rehabilitacyjny z pilotem może posiadać te obie funkcje jednocześnie.

Stół rehabilitacyjny z pilotem i elektryczną regulacją wysokości standardowe wyposażenie:

  • opuszczane kołka, dzięki tej czynności stół rehabilitacyjny z ramą krzyżową możemy przenosić w korzystne dla nas miejsce bez większego wysiłku
  • stół rehabilitacyjny z pilotem jest mocny i niepodatny na wielkie obciążenia, dzięki czemu podczas przeprowadzenia rehabilitacji stół się nie ugina
  • stół rehabilitacyjny z pilotem bobath ma podział leżanki na kilka części w współzależności od własnych upodobań. Stół rehabilitacyjny z ramą krzyżową winien mieć jak najwięcej łamań, dlatego tu dobrze wziąć pod uwagę stół 5 lub 7-częściowy.

Stół rehabilitacyjny z pilotem i elektryczną regulacją wysokości występuje w wielu konfiguracjach i cenach. Więc dobierając odpowiedni stół rehabilitacyjny z pilotem elektrycznym powinniśmy zwrócić uwagę na preferencje masażysty. Oczywiście musi się dodać im więcej funkcji tym opłata niestety będzie większa. Warto natomiast mieć na uwadze aby stół rehabilitacyjny z pilotem był wysokiej klasy, świadczy to też o naszym gabinecie.