Jak wyselekcjonować funkcjonalny stół do rehabilitacji sumer, tak żeby idealne pasowały do naszej klinki?

Stół rehabilitacyjny sumer to kluczowe wyposażenie każdego gabinetu do masażu. Nie zawsze każdy stół sumer będzie odpowiedni dla każdego masażysty. Jak wybrać takie stoły rehabilitacyjne sumer, żeby były dla nas najbardziej funkcjonalne podczas pracy. Stoły sumer są robione przez rodzimego producenta i znakomicie nadają się do prowadzenia na nich masażów manualnych . Powinniśmy wyróżnić ich kilkanaście rodzajów.

Stoły stacjonarne sumer pionizacyjne. Ich podstawowa korzyścią jest szersza regulacji kąta pochylenia w przedziale 0-87 stopni. Ta funkcja jest niezbędna przy pewnych ćwiczeniach, a zarządzanie nią za pomocą pilota polepsza masaż fizjoterapeuty. Stół stacjonarny sumer może być w kilku kolorach. Mamy duży dobór barw, dzięki czemu zawsze znajdziemy satysfakcjonujący nas odcień, który pasuje do naszego gabinetu. Rozumiemy jak jest to ważne dlatego stoły sumer posiadają naprawdę sporą liczbę kolorów materiałów – nie tylko kolorów, ale również obić od zwykłych do dodatkowo płatnych czyli VIP, które odznaczają się powłoką antybakteryjną, ale również są odporne na zabrudzenia.

Stół do rehabilitacji sumer krzyżakowy. Jego ważna zaletę jest elektryczna regulacja ustawienia leżanki. Jest on jednym spośród bardziej nowoczesnych stołów.

Wykorzystywany jest głównie w prywatnych klinikach do masażu, ale także do kinezyterapii indywidualnej. Stoły elektryczne sumer posiadają regulację sprężynową zagłówka. Możemy nim sterować od -60 do 60 stopni. Zagłówek posiada bardzo solidną konstrukcję i jest wytrzymały na obciążenie. Jak każdy stół stacjonarny sumer ma antypoślizgowe koła, które gwarantują komfort pracy przy masażu. Konstrukcja stołu jest stabilna nie ślizga się, co jest niezmiernie ważne przy pracy masażysty. Stoły sumer posiadają wytrzymałą ramę barwioną proszkowo, tu również powinniśmy skorzystać z wyboru odcieni, aby cała konstrukcja pasowała do naszego wnętrza. Sumer stoły rehabilitacyjne mogą mieć różne doposażenie za opłatą:

  • Stół sumer ma zagłówki 3 częściowe.
  • Stół do rehabilitacji sumer – ma zagłówek z podłokietnikiem, który znajdzie szczególnie wykorzystanie w przypadku polepszenia komfortu pacjenta spoczywającego na brzuchu. Pozwala on takie ułożenie pacjenta aby masaż górnej części pleców był jak najlepiej wydajny i przynosił pacjentowi zadowolenie.
  • Stół rehabilitacyjny sumer ze dodatkowym siłownikiem o dużej wytrzymałości, zwiększający udźwig stołu .
  • Stół stacjonarny sumer ze zwiększoną powierzchnią leżanki.

Sumer stoły rehabilitacyjne ile kosztują? Aby wyselekcjonować odpowiedni stół rehabilitacyjny sumer musimy zachować zdrowy rozsądek i wybrać, taki który będzie nam pod względem funkcjonalności najlepiej pasował. Stół sumer możemy kupić już od kilkunastu tysięcy, jednak z dodatkowym wyposażeniem cena może być zdecydowanie większa. Nie zawsze opłaca się mieć wszelkie dostępne ekstra wyposażenia, gdyż może się okazać, że z większość nie będziemy używać. Stoły elektryczne sumer są to natomiast jedne z najkorzystniejszych stołów na rynku i cieszą się ogromną sławą wśród fizjoterapeutów. Nieliczni postanowią kupić stół elektryczny sumer, gdyż jest on dla nich najwłaściwszy. Zakres funkcji jest znaczniejszy, co umożliwia pracę. Innym rehabilitantomnatomiast wystarczy stół stacjonarny sumer z regulowaną wysokością, gdyż inne dodatkowe wyposażenie jest dla nich zbędne albo po prostu za kosztowne. Powinniśmy jako specjaliści wybrać mądrze aby stoły sumer, spełniły nasze oczekiwania w 100%.