Czy taka mata z kolcami nadaje się dla wszystkich?

Mata z kolcami do akupresury dla kogo się nadaje?
Czy mata z kolcami będzie dobra dla Ciebie? Mata z kolcami z poduszką jaki wybrać rozmiar? Jeśli dręczą cię te wszystkie pytania zapraszamy do zapoznania się z poniższym blogiem, w jakim postaramy się wyjaśnić powyższe pytania. Coraz więcej osób posiada stojący sposób życia, trwanie w jednej pozycji często prowadzi do stałych bólów karku lub szyi. Mata z kolcami do akupresury stanowi wspaniałe wyjście i pomaga w zmniejszenie bólu. Mata z kolcami do rehabilitacji do czego służy? Mata z kolcami na kręgosłup została ona wykonana przez chińskich lekarzy, zajmujących się akupresurą. W zależności od wybranego zestawu potrafimy mieć – mata z kolcami z poduszką, która występuje w nietypowych kształtach. Wszystkie elementy pokryte są wypustkami, które pod wpływem ciężaru naciskają bolące miejsca. Nacisk działa na organizm w ten sam sposób co normalny masaż – zmniejsza napięcie mięśniowe, pobudza układ krwionośny. Działa uspokajająco na nasz system. Kolce są zbudowane z plastiku lub metalu te z niklu czy korzystne dla kobiet początkujących, ponieważ mogą powodować duży dyskomfort. Kolce ulokowane są w kilkunasty rzędach do maty, dzięki czemu nacisk jest równy. Występują one w odmiennej liczbie, są mata z kolcami z poduszka które mają nawet 17 tysięcy wypustek. Lekkie zaczerwienienie skóry oraz drobne wgłębienia mówią o leczniczym działaniu maty i efektywniejszym ukrwieniu określonego miejsca.
Przy jakich schorzeniach mata z kolcami https://med-store.pl/akupunktura-i-akupresura/maty-do-akupresury/12/4 będzie skuteczna?

  • bóle stawów
  • bóle kręgosłupa
  • skórka pomarańczowa
  • stress
  • łagodzenie bóli miesiączkowych

Mata z kolcami do rehabilitacji jak działa? Są niezmiernie w zastosowaniu. Wystarczy ułożyćsię na miękkim podłożu i po prostu się na nich ułożyć. Ważne jest to żeby miejsce kontaktu z wypustkami, które nas boli było pozbawione ubrania. Jeśli na samym wstępie leżenie na macie z kolcami przynosi nam dyskomfort możemy ją przykryć cienkim ręcznikiem. Mnóstwo osób, bardzo chwali sobie działanie maty, jednak pamiętajmy, żeby wykorzystywać ją systematycznie. Jeśli chcemy zminimalizować nacisk na ciało musimy mate ułożyć na lekkim podłożu, wtedy nacisk na nasze ciało będzie słabszy.

Mata z kolcami na kręgosłup – osoby niedoświadczone oraz wyjątkowo podatne na dyskomfort mogą zaczynać przygodę z kolcami od 5 do 10 minut terapii dziennie i najkorzystniej jeżeli będą to kolce z plastiku. Gdy przyzwyczaisz się do ucisku, będziesz w stanie korzystać z maty coraz dłużej. Mata z kolcami na kręgosłup możesz nawet przebywać na niej 40 minut dziennie, oglądając tv lub siedząc przy laptopie. Mata z kolcami do akupresury to atrakcyjny metoda na wojnę z bólem w prywatnym zaciszu. Jednak przed jej wykorzystaniem winniśmy się skontaktować ze lekarzem, który dokładnie zaleci nam wykonywane zadania. Miejmy na uwadze, że mata z kolcami do akupresury nie zastąpi nam istotnej terapii, ale na pewno nam pomoże jeśli będziemy ją należycie i systematycznie używać. Dodatkowo, organizm po terapii wypoczywania na macie do akupresury jest odprężone, zrelaksowane. Sugeruje się, aby ułożyć się na macie przed snem, co sprawi większe zaśnięcie oraz głęboki sen.
Mata z kolcami z poduszką przeciwwskazania do stosowania

  • otwarte rany lub infekcja skóry
  • padaczka
  • choroby układu krążenia
  • ciąża