Jaki roller z igłami do twarzy, nabyć do salonu kosmetycznego?

Roller z igłami do twarzy to urządzenie, które cieszy się coraz ogromniejszą popularnością. Mikro- nakłuwanie to jeden spośród tych zabiegów pielęgnacyjnych na jaki decyduje się bardzo wielka ilość kobiet. Ale jak wybrać roller z igłami do twarzy, aby spełniał nasze wymagania i nam nie zaszkodził. W sklepach pojawia się coraz więcej rollerów do twarzy. Jednak jaki dobrać dla nas. Nie jest to zwykłe zadanie|, ale miejmy na uwadze iż roller z igłami do twarzy ma zazwyczaj za zadanie masaż i świetnie nadaje się do mezoterapii bezigłowej. Roller z igłami do twarzy choć część spośród nich wygląda podobnie, różnią się one od siebie, a właśnie te detale mają wpływ na rezultaty swoich zabiegów. Powstanie mikro nakłuć zapalnych, to kluczowe zadanie rollerów. Pobudzaj one produkcję kolagenu, dzięki czemu nasza skóra robi się miękka i bardziej napięta. To właśnie roller z igłami do twarzy z wykorzystaniem dobrych serum, powoduje, ze kosmetyki lepiej wchłaniają się w skórę. Roller z igłami do twarzy jak wykonać zabieg? Pewnie dużo gabinetów kosmetycznych proponuje zabieg mezoterapii, jednak jeśli zamierzamy i rozumiemy dobrze jak potrafimy go wykonać sami w domu.

Roller z igłami do twarzy winien mięć odpowiednią długość igieł. Jeżeli zależy nam na okolicach oczu igły nie powinny przekraczać 0,25 mm max do 0,5 mm. Roller z igłami do twarzy jak po kolei przygotować się do zabiegu.

  • Musimy zmyć makijaż, za pomocą odżywczego mleczka, a następnie użyć szczotki sonicznej do oczyszczenia idealnego twarzy
  • Dezynfekujemy powierzchnię za pomocą Octenoseptu
  • Jeśli nie jesteśmy odporni na ból musimy znieczulić miejsca np Lidoxinem, jaki działa już po paru chwilach.
  • Później podajemy ampułkę stworzoną specjalnie dla nas na twarz. Roller z igłami do twarzy winien być także rolkowany pod odpowiednim kątem, aby jak najlepiej serum mogło wejść w głąb skóry. W czasie zabiegu warto jest lekko naciągnąć skórę.
  • Po ukończonym zabiegu należy zdezynfekować twarz oraz roller z igłami do twarzy https://med-store.pl/pokaz-produkt/roller-do-twarzy-4fizjo-derma-3w1/3348 i położyć go w firmowym opakowaniu.
  • Po około 5 minutach na twarz należy położy krem antybakteryjny.

Roller z igłami do twarzy może powodować duże wybroczyny, które jednak po paru dniach same się wchłoną. Należy również używać kosmetyki mocno nawilżające. Rezultat syntezy kolagenu jest stopniowy i mniej więcej wynosi od 2-3 miesięcy. Roller z igłami do twarzy długość igły, a częstość zabiegów:

  • długość igły 0,2 – 0,25- zabieg potrafimy wykonywać co 2 dni
  • wielkość igły 0d 0,5 -0,75 zabieg potrafimy wykonywać nie częściej niż raz w tygodniu
  • długość igły 1 mm sposób potrafimy wykonywać nie częściej niż co 2 tydzień
  • długość igły 1,5mm zabieg robimy co 3 tygodnie.

Roller z igłami do twarzy daje świetne wyniki. Skóra staje się jędrniejsza, a zmarszczki po pewnym czasie stają się mniej widoczne. Zabieg jest mocno znany i uzyskałem grono fanów. Roller z igłami do twarzy zalecamy kupować w markowych sklepach medycznych.