COMPEX wzmocni mięśnie, nie tylko dla sportowców.

Coraz więcej kobiet nawet tych szczupłych boryka się z kłopotem cellulitu. Jego zlikwidowanie nie jest proste. Na szczęście wiele klinik kosmetycznych proponuje zabiegi, jakie w prosty sposób pomogą Ci go zniwelować. COMPEX elektrostymulatory idealnie nadają się do tego ćwiczenia. COMPEX to wielozadaniowe urządzenie, które nie tylko zredukuje skórkę pomarańczową, lecz także zniweluje dyskomfort w strefach pleców czy łopatek. COMPEX elektrostymulatory co to dokładnie jest? Jest to jeden spośród najciekawszych zabiegów fizykoterapeutycznych. Wywołuje pożądany efekt organizmu poprzez wydzielany prąd o niewielkim napięciu. Wzmacnia osłabione mięśnie oraz odpręża. Kiedyś taki zabieg można było zrobić jedynie w profesjonalnym gabinecie. Teraz COMPEX potrafimy kupić i wykonać zabieg samemu w domu. COMPEX jak pracuje? Jest to szczególnie łatwe urządzenie, które emituje prąd poprzez elektrody naklejone na wybrane części ciała. Możemy wymienić dwa główne typy elektrostymulacji:

  • mięśniowo-nerwową (NMES)
  • przezskórną stymulację nerwów (TENS)

COMPEX tego typu urządzenia mają dwa style pracy, Więc aby przeprowadzać elektrostymulację nie musisz kupować dwóch odrębnych urządzeń. COMPEX są to niesłychanie rozwinięte urządzenia na rynku. Korzystają z nich zasadniczo sportowcy, lecz także świetnie sprawdzają się w rehabilitacji jak też przy łagodzeniu bólu. COMPEX możemy kupować w sklepach medycznych. Istotne jest abyśmy wybrali dobre urządzenie do naszych oczekiwań. Nie zawsze najkosztowniejsze znaczy najwspanialsze. Warto tu zapoznać się ze specyfikację przed dokonaniem zakupu. COMPEX możemy je nabyć w dwóch wersjach z przewodem, gdzie jest podłączenie do prądu|, lub bezprzewodowo na baterię. W zależności od wyselekcjonowanego wzoru, do dyspozycji będziesz miał różnorodne właściwości MI. Jest to nowoczesna technologia, która sama dostosowuje urządzenie do stanu mięśni. W modelach bezprzewodowych technologia MI może być tylko stosowana za pomocą dodatkowego sensora, jaki znajduje się na specjalnym przewodzie. Pomiar mięśnia jest dokonywany w pewnym punkcie. W przypadku COMPEX przewodowego moduł dokonuje pomiaru na od razu w każdej elektrodzie osobno. COMPEX po jakim okresiesą widoczne efekty? W okresie korzystania urządzenia możesz już zobaczyć np zmniejszenie bólu. Ale jest to rezultat tylko chwilowy. Na pewno przyniesie ulgę. Ale żeby był on trwały musimy elektrostymulator COMPEX https://med-store.pl/producent/compex/66 stosować systematycznie. Jak w przypadku wzmocnienia mięśni oraz nerwów. COMPEX w domu na co jest potrzebny:

  • bóle mięśniowo-szkieletowe o różnej przyczynie
  • przeciążenie mięśni
  • napięcie mięśni
  • choroba zwyrodnieniowa stawów
  • dyskomfort barków dyskomfort kręgosłupa
  • napięciowe bóle głowy
  • bóle miesiączkowe.

COMPEX czy warto? Jeśli masz jeden spośród nazwanych kłopotów, warto na pewno kupić sprzęt oraz systematycznie użytkować go w domu. Skutki są naprawdę szybkie. Ale jeżeli cierpisz na nowotwór, masz rozrusznik serca czy epilepsję przed jego zastosowaniem musisz skonsultować się z doktorem. Te choroby niewątpliwie dyskwalifikują cię do wykorzystania COMPEX.