Maty do akupunktury na co zwrócić wyjątkową uwag przy robieniu zakupów?

Maty do akupunktury są przeznaczona do ucisku punktów biologicznych na naszym ciele. Ma w w prawdzie taką samą rolę jak robiony masaż akupunkturowy. Maty do akupresury są modne już od około 7 tys lat i wywodzi się z tradycyjnej medycyny chińskiej. Mata z wypustkami, na pewno nie zastąpi nam wizyty u specjalisty, ale wspomoże proces rehabilitacji. Maty do akupunktury możemy samodzielnie używać w mieszkaniu, natomiast powinniśmy dobrać takie, jakie będą dla nas idealne. Jak wybrać właściwe maty do akupresury? Na samym wstępie należy dodać, że wyróżniamy kilka wariantów mata do akupresury

  • mata z wypustkami dla amatorów. Kolce są umieszczone na macie w odstępach około 6 mm. Wykonane są one z tworzywa sztucznego, a ich końce są nieostre.
  • maty do akupunktury dla kobiet średnio zaawansowanych. Przede wszystkim kolce które również są wykonane ze sztucznego tworzywa są ostre i jest ich na macie o dużo więcej.
  • maty do akupresury dla kobiet zaawansowanych – kolce w tym przypadku są wykonane z metalu, lub plastiku. Są niesamowicie szeroko ulokowane, dzięki czemu możemy przeżyć niezwykle głębokie uczucie podczas masażu.

Igły nigdy nie zranią ciągłości skóry. Maty do akupresury nie muszą mieć jedynie igieł, mogą być również zaopatrzone w plastikowe koła na jakich znajdują się wypustki. Dla kobiet pierwszy raz je próbujących mogą wyglądać przerażająco. Ale już po pierwszym zabiegu na takiej macie możemy zobaczyć jakie posiada pozytywne skutki dla naszego zdrowia. Dodatkowe wyposażenia. Jeśli potrzebujesz wzbogacić swój zestaw do akupresury powinieneś kupić poduszkę do akupresury.

Polepszy ona Twój masaż. Przed zakupem maty z wypustkami należy zastanowić się czy nie jest warto kupić zestaw czyli maty plus poduszka. Wtedy będziemy pewni, że obie mają tenże sam rodzaj kolców dostosowany do naszych preferencji. Maty do akupresury potrafią być zrobione z plastiku lub gumy, lecz również potrafią być pokryte materiałem. Jeśli chcemy je używać w gabinetach fizjoterapeutycznych przez większa liczbę osób to na pewno powinniśmy zapatrzeć się w maty plastikowe. Są one łatwe w utrzymaniu i można je szybko zdezynfekować. Mata z wypustkami z tkaniny dobrze sprawdzi się w użytkowaniu domowym. Ostatnim okresem niezwykle atrakcyjne są maty naturalne czyli stworzone z lnu i włókna kokosowego. Maty do akupunktury, https://med-store.pl/pokaz-produkt/mata-do-akupresury-4fizjo-72×42-cm-niebiesko-biala/3145 a jej rozmiar czy ma znaczenie? Wszystko uzależnione jest od tego na jakie partie ciała ma być wykorzystywana. Jeśli chcemy uciskać jeden konkretny punkt mata z wypustkami może być mała. Dzięki temu będziemy mogli ja zabrać ze sobą do biura albo na wakacje. Nie musimy na niej jedynie leżeć, możemy też siedzieć lub stać. Takie maty do akupunktury są mniej poręczne, więc ważne by przed ich zakupem zdecydować jakie partie ciała mają być poddane zabiegowi. Maty do akupresury nie zależnie od ceny dają takie same wyniki terapeutyczne. Ich dobór winien być uzależniony jedynie od naszych preferencji.