Jakie skutki da nam wałek wieloigłowy lyapko i kiedy rozsądnie jest go stosować.

Wałek igłowy uniwersalny toż zadziwiające narzędzie o szerokim spectrum działania. Został zauważony i jest polecamy przez fizjoterapeutów czy doktorów. Wałek wieloigłowy lyapko przez wiele kobiet jest niedoceniony, ponieważ jego wypustki nakłuwają skórę. Część z nas po prostu się go boi. Wałek lyapko średni to aplikator wieloigłowy, jaki ma na swojej powierzchni specjalne wypustki. Wypustki mogą być zrobione z srebra lub sztucznego tworzywa. Wałek lyapko3,5mm ma także funkcyjną rączkę, która umożliwia prowadzenie rolki z wypustkami po naszym ciele. Wałek igłowy uniwersalny może mieć różnie rozmieszczone kolce, jakie tylko wyglądają groźnie, nie są one w stanie zranić naszej skóry. Dlatego jest on zalecany dla osób ze skórą naczyniową. Kolce i wypustki sprawiają, że powiększa się przepływ krwi oraz limfy oraz zwiększa dopływ tlenu do mięśni, co zwiększa regenerację i odbudowę tkanek. Wałek wieloigłowy lyapko jest polecany do penetracji dużych mięśni, aby korzystniej pobudzić tkanki i wymasować mięśnie głębiej, niż jest to w stanie osiągnąć bez igieł roler.

Wałek lyapko średni ma za zadnie naciskać na punkty akupunkturowe na naszym ciele. Wypustki na wałeczku są perfekcyjnie wyprofilowane, dzięki czemu nie trzeba martwić się o celowanie w istotne punkty. Do przeciążeń dochodzi głównie podczas ćwiczeń oraz wykonywanych treningów niesystematycznie. Dlatego w tym wypadku dobrze sprawdzi się wałek wieloigłowy lyapko, https://med-store.pl/pokaz-produkt/aplikator-wieloiglowy-lyapko-walek-do-twarzy-35-mm/2227 jaki nie tylko rozluźni nasze mięśnie, ale również poprzez nakłuwanie naszej skóry zwiększy ukrwienie wyselekcjonowanych części ciała. Wałek igłowy uniwersalny dokładamy do bolącego mięśnia i zaczynamy masaż od góry do dołu. Masujemy tak długo, aż przestaniemy czuć ból. Tego rodzaju masaże nie należy często do komfortowych, a odczuwany ból może sprawiać nam stosunkowo długi dyskomfort. Wałek wieloigłowy lyapko to wiele zalet z jego korzystania

  • usuwa cellulit
  • zmniejsza napięcie mięśniowe
  • redukuje stres
  • polepsza przepływ limfy
  • zmniejsza pojawienie się kontuzji.
  • automasaż robiony za pomocą rollera pomaga w rozbiciu zgrubień powstałych na tkance łącznej oraz pobudza produkcję kolagenu.

Wbrew pozorom taki wałek lyapko3,5mm wykorzystuje się bardzo łatwo i każdy z nas może go nabyć w profesjonalnym sklepie. Wartość jego nie jest ogromna, a wyniki zabiegu odczujemy już po 10 minutach masowania. Wykorzystywanie takich wałków wymaga dobrej wprawy i poznania odpowiedzi naszego ciała. Możemy dobrać wałek lyapko średni z mniejszą liczbą wypustek, dla dziewczyn, które nie stosowały go jeszcze, natomiast bardzo by chciały spróbować. Wielkość oraz rozmieszczenie wypustek jest tutaj wyjątkowo ważne i każdy musi dopasować optymalne dla siebie rozwiązanie. Głębokość penetracji też winna być dostosowana do naszych możliwości. Wałek wieloigłowy lyapko jest wykorzystywany przez sportowców, ale także przez osoby zaczynające historię ze sportem.